Zaawansowane wyszukiwanie
  Strona Główna » Sklep » Programy inżynierskie » Autodesk Inventor » Moje Konto  |  Zawartość Koszyka  |  Do Kasy   
 Wybierz kategorię
Algorytmy Wzorce UML
Bazy danych
Bezpieczeństwo
Bioinformatyka
Biznes Ekonomia Firma
Chemia
DTP Design
E-biznes
Ekonometria
Elektronika Elektrotechnika
Energetyka
Fizyka
GIS
Grafika użytkowa
Hardware
Informatyczne systemy zarządzania
Informatyka w szkole
Internet
Języki programowania
Matematyka
Multimedia
Obsługa komputera
Office
Poradniki
Programowanie gier
Programy inżynierskie
  ArchiCAD
  AutoCAD
  Autodesk Inventor
  Catia
  EdgeCAM
  Solid Edge SolidWorks
Programy matematyczne
Serwery
Sieci Firewalle Protokoły
Słowniki
Systemy operacyjne
Technika
Telekomunikacja
Tworzenie stron WWW

Zobacz pełny katalog »
 Wydawnictwo:
 Difin
Laboratorium magazynowe Podręcznik

Laboratorium magazynowe Podręcznik

34.00zł
28.90zł
Zbiór ćwiczeń Autodesk Inventor 2016 Kurs zaawansowany 99.00zł
Zbiór ćwiczeń Autodesk Inventor 2016 Kurs zaawansowany

Tytuł: Zbiór ćwiczeń Autodesk Inventor 2016 Kurs zaawansowany
Autor: Fabian Stasiak
ISBN: 978-83-939196-6-6
Ilość stron: 538
Data wydania: 09/2015
Oprawa: Miękka
Format: 19,5 x 27 cm
Wydawnictwo: ExpertBooks
Cena: 99.00zł


Książka przeznaczona jest dla tych użytkowników programu Autodesk Inventor 2016, którzy poznali już zasady pracy w tym programie i chcą lepiej wykorzystać bardziej zaawansowane możliwości programu oraz profesjonalnie osadzić to narzędzie projektowania w swoim miejscu pracy.

W niniejszym podręczniku zgromadzono materiał prezentujący zaawansowane narzędzia programu Autodesk® Inventor® 2016, których wdrożenie pozwala na zautomatyzowanie prac projektowych i realizację specjalistycznych zadań z zakres projektowania maszyn i urządzeń oraz oprzyrządowania technologicznego.

W książce zawarto dodatkowy rozdział poświęcony programowi Autodesk Vault Basic 2016, który wspomaga zarządzanie dokumentacja projektową w stopniu podstawowym. 

Książka jest przygotowana tak, aby Czytelnik mógł samodzielnie zapoznać się z zaawansowanymi możliwościami programem Autodesk Inventor 2016, wykonując dokładnie opisane ćwiczenia, prezentujące na praktycznych przykładach narzędzia i prawidłowe techniki pracy w programie.

W książce poruszane są następujące tematy: zaawansowane modelowanie części, modelowanie swobodne, części wielobryłowe, projektowanie z blach, konstrukcje spawane, konstrukcje z kształtowników, Design Accelerator, Content Center,  wizualizacja, parametryzacja, adaptacyjność części, komponenty pochodne, reprezentacje pozycyjne, reprezentacje poziomu szczegółowości, iFeature, iPart, iAssemblies, iCopy, iLogic, granice automatyczne, analiza powierzchni, Autodesk Vault Basic 2016.

Spis treści:

Rozdział 1 Zaawansowane techniki w modelowaniu części
W tym rozdziale zgromadzono informacje na temat zaawansowanych funkcji i narzędzi programu oraz związanych z nimi technik pracy, które maja zastosowanie w modelowaniu części o bardziej skomplikowanych kształtach. Studiowanie zawartości niniejszego rozdziału wymaga dobrego opanowania podstawowych technik modelowania części.

Rozdział 2 Zaawansowane techniki w pracy z zespołami
W tym rozdziale zgromadzono informacje na temat zaawansowanych funkcji i narzędzi programu oraz związanych z nimi technik pracy, które maja zastosowanie w pracy z zespołami. Studiowanie zawartości niniejszego rozdziału wymaga dobrego opanowania technik pracy z zespołami.

Rozdział 3 Inventor Studio. Ilustracje i prezentacje wideo
Inventor Studio to zaawansowany moduł programu do tworzenia wysokiej jakości obrazów i filmów wideo prezentujących projekt urządzenia. Wynik pracy modułu Inventor Studio można zastosować do celów marketingowych, prezentacji dla klienta czy na potrzeby omówienia koncepcji projektu w zespole projektowym.

Rozdział 4 Projektowanie i dobór części maszyn
Program Autodesk Inventor 2016 jest wyposażony w szereg kreatorów i kalkulatorów, których zadaniem jest ułatwienie doboru, obliczenia i zaprojektowania typowych części i podzespołów spotykanych w konstrukcjach maszyn, takich jak wałki, krzywki, sprężyny, różne rodzaje przekładni, połączenia gwintowe, sworzniowe, wielowypustowe, łożyska, pierścienie uszczelniające, itp. W tym rozdziale zapoznamy się z działaniem wybranych kreatorów elementów maszynowych.

Rozdział 5 Projektowanie części z blachy
Program Autodesk Inventor 2016 oferuje zestaw narzędzi przygotowanych specjalnie do projektowania części wykonywanych z blachy oraz generowania płaskich rozwinięć. Dodatkowo, w projektowaniu części blaszanych można zastosować kilka technik, które nie są bezpośrednio powiązane z zestawem narzędzi do modelowania części z blachy, ale pozwalają znacząco rozszerzyć możliwości programu Inventor w tym zakresie. W niniejszym rozdziale omówiono standardowe narzędzia przeznaczone do projektowania części z blachy oraz przedstawiono narzędzia i techniki pracy, które można dodatkowo zastosować w projektowani części blaszanych.

Rozdział 6 Modelowanie konstrukcji spawanych
W programie Autodesk Inventor 2016, konstrukcja spawana to specjalny podzespół, który powstaje na bazie szablonu konstrukcji spawanej lub zostaje przekształcony w konstrukcję spawaną ze zwykłego zespołu. W tym rozdziale przedstawione zostaną narzędzia przeznaczone do projektowania konstrukcji spawanej i tworzenia odpowiedniej dokumentacji rysunkowej.

Rozdział 7 Projektowanie konstrukcji z kształtowników
Do projektowania konstrukcji z kształtowników program Autodesk Inventor 2016 oferuje wyspecjalizowany zestaw narzędzi, które automatyzują proces projektowania takich konstrukcji. W tym rozdziale poznamy sposób budowania konstrukcji z kształtowników oraz wybrane elementy przygotowania dokumentacji rysunkowej tego rodzaju konstrukcji.

Rozdział 8 Parametryzacja części i zespołów
Autodesk Inventor 2016 to parametryczny modelator bryłowy. Parametryzacja dotyczy wielu aspektów projektu tworzonego w tym programie. Kontroli parametrycznej podlegają wszystkie wartości liczbowe, wystąpienia elementów kształtujących, wystąpienia komponentów, widoki, reprezentacje pozycyjne, itp. Dzięki parametryzacji możemy w szybki sposób modyfikować projekt i dopasowywać go do aktualnych potrzeb. W tym rozdziale przedstawione są informacje i przykłady dotyczące zastosowania parametryzacji w modelowaniu części i zespołów.

Rozdział 9 Komponenty iPart oraz iAssembly
Program Autodesk Inventor 2016 oferuje narzędzia do automatyzowania procesu projektowania. Funkcjonalności nazwane iPart oraz iAssembly pozwalają na samodzielne budowanie parametrycznych bibliotek części i podzespołów, skatalogowanych w ramach dopuszczalnego zestawu wykonań. W tym rozdziale poznamy sposób przygotowania bibliotek iPart oraz iAssembly. Informacje zamieszczone w tym rozdziale wymagają znajomości zasad parametryzacji części i zespołów.

Rozdział 10 iLogic. Parametryzacja z użyciem reguł
Technika iLogic rozszerza możliwości parametryzacji w kontrolowaniu wykonań części i zespołów. Łatwość tworzenia reguł iLogic, pozwala na użycie tej techniki osobom, które nie mają żadnego doświadczenia w programowaniu, co daje możliwość praktycznie natychmiastowego wykorzystania potencjału parametrycznego kontrolowania wykonań części i zespołów. Użytkownicy z doświadczeniem w programowaniu docenią możliwości, jakie daje iLogic w dostępie do obiektów programu Inventor i będą mogli zbudować bardzo zaawansowane rozwiązania do kontrolowania wykonań projektów. W tym rozdziale zapoznasz się z podstawami wykorzystania techniki iLogic w programie Autodesk Inventor 2016.

Rozdział 11 iCopy. Tworzenie komponentów podobnych
Technika iCopy automatyzuje procesu tworzenia komponentów geometrycznie podobnych, różniących się od pierwowzoru wymiarami oraz lokalizacją w zespole. Wygenerowane komponenty podobne mogą być powiązane z zestawem rysunków 2D. W tym ćwiczeniu poznamy sposób przygotowania modelu wykorzystującego technikę iCopy do automatyzacji budowania komponentów podobnych.

Rozdział 12 Edytor Content Center
Zestaw bibliotek Content Center stuży do przechowywania zasobów bibliotecznych części znormalizowanych i własnych standaryzowanych części danej firmy oraz elementów kształtujących. Program Autodesk Inventor 2016 jest dostarczony z pewnym zasobem normaliów zgrupowanych w Content Center jednakże biblioteki Content Center powinny być intensywnie uzupełniania przez użytkowników w celu utworzenia firmowego centrum części standardowych, katalogowych i innych. W tym rozdziale znajdują się informacje i ćwiczenia, które ułatwią zarządzanie zasobami Content Center oraz przykłady ilustrujące sposób tworzenia nowych bibliotek

Rozdział 13 Vault Basic 2016 i Autodesk Inventor
Program Vault Basic usprawnia administrowanie dokumentacją projektową w zespołach projektowych i wspomaga ponowne wykorzystanie istniejących danych projektowych. Zapewnia centrale repozytorium plików z dostępem dla zalogowanych użytkowników, zachowanie wersji rozwojowych projektu, przeszukiwanie w bazie danych po wielu właściwościach, przegląda zawartości projektu oraz użycia plików w różnych projektach, sprawne tworzenie nowego wykonania na bazie wykonania zarejestrowanego w repozytorium, wsparcie dla elektronicznej wymiany dokumentacji poprzez wykorzystanie plików DWF, wsparcie dla pracy ze¬społowej nad projektem i wiele innych możliwości. W tym rozdziale przedstawiono prawidłowy sposób przygotowania systemu Vault Basic 2016 do pracy i pokazano prawidłowe praktyki w pracy z dokumentacją tworzoną w programie Autodesk Inventor pod nadzorem systemu Vault Basic

Zbiór ćwiczeń Autodesk Inventor 2016 Kurs zaawansowany
--- Pozycja niedostępna.---
Klienci, którzy kupili „Zbiór ćwiczeń Autodesk Inventor 2016 Kurs zaawansowany”, kupili także:
<b>Modelowanie 3D w programie AutoCad + CD</b>, <font color="navy">Zbigniew Krzysiak</font>, <font color="green"> Wydawnictwo Nauka i Technika</font>
Modelowanie 3D w programie AutoCad + CD, Zbigniew Krzysiak, Wydawnictwo Nauka i Technika
<b>Programowanie mikrokontrolerów 8051 w języku C pierwsze kroki</b>, <font color="navy">Jacek Majewski</font>, <font color="green"> Wydawnictwo BTC</font>
Programowanie mikrokontrolerów 8051 w języku C pierwsze kroki, Jacek Majewski, Wydawnictwo BTC
<b>Nauka robotyki z językiem Python</b>, <font color="navy">Lentin Joseph</font>, <font color="green"> Wydawnictwo HELION</font>
Nauka robotyki z językiem Python, Lentin Joseph, Wydawnictwo HELION
<b>Projektowanie konstrukcji stalowych Część 1 Dźwigary kratownicowe, słupy, ramownice</b>, <font color="navy">Jan Żmuda</font>, <font color="green"> Wydawnictwo Naukowe PWN</font>
Projektowanie konstrukcji stalowych Część 1 Dźwigary kratownicowe, słupy, ramownice, Jan Żmuda, Wydawnictwo Naukowe PWN
<b>Projektujemy w AutoCAD Mechanical 2014</b>, <font color="navy">Fabian Stasiak</font>, <font color="green"> Wydawnictwo ExpertBooks</font>
Projektujemy w AutoCAD Mechanical 2014, Fabian Stasiak, Wydawnictwo ExpertBooks
<b>Zbiór ćwiczeń Autodesk Inventor 2016 Kurs Professional</b>, <font color="navy">Fabian Stasiak</font>, <font color="green"> Wydawnictwo ExpertBooks</font>
Zbiór ćwiczeń Autodesk Inventor 2016 Kurs Professional, Fabian Stasiak, Wydawnictwo ExpertBooks
 Koszyk
0 przedmiotów
Producent
Tu można zobaczyć wszystkie książki z wydawnictwa:

Wydawnictwo ExpertBooks
 Kategoria:
 Energetyka
Poradnik energetyka praktyka Zeszyt 1 + CD

Poradnik energetyka praktyka Zeszyt 1 + CD

28.35zł
21.55zł
Informacje
Regulamin sklepu.
Koszty wysyłki.
Polityka prywatności.
Jak kupować?
Napisz do Nas.
 Wydawnictwa
 Poradniki
Enterprise JavaBeans 3.0 wydanie V Bill Burke, Richard Monson-Haefel HELION
Transact-SQL Czarna księga Marcin Szeliga HELION
Solid Edge 8/9 Grzegorz Kazimierczak HELION
OpenOffice 3.x PL Oficjalny podręcznik Mirosław Dziewoński HELION
C++ Algorytmy i struktury danych Adam Drozdek HELION
100 sposobów na tworzenie robotów sieciowych Kevin Hemenway, Tara Calishain HELION
Python i Django Programowanie aplikacji webowych Jeff Forcier, Paul Bissex, Wesley Chun HELION
Bezpieczeństwo sieci w Linuksie. Wykrywanie ataków i obrona przed nimi za pomocą iptables, psad i fwsnort Michael Rash HELION
Android Programowanie aplikacji Rusz głową Dawn Griffiths, David Griffiths HELION

poniedziałek, 17 czerwiec 2019   Mapa strony |  Nowości |  Dzisiejsze promocje |  Koszty wysyłki |  Kontakt z nami