Zaawansowane wyszukiwanie
  Strona Główna » Sklep » Bezpieczeństwo » Hacking Cracking » Moje Konto  |  Zawartość Koszyka  |  Do Kasy   
 Wybierz kategorię
Algorytmy Wzorce UML
Bazy danych
Bezpieczeństwo
  Bezpieczeństwo informacji
  Hacking Cracking
  Kryptografia
Bioinformatyka
Biznes Ekonomia Firma
Chemia
DTP Design
E-biznes
Ekonometria
Elektronika Elektrotechnika
Energetyka
Fizyka
GIS
Grafika użytkowa
Hardware
Informatyczne systemy zarządzania
Informatyka w szkole
Internet
Języki programowania
Matematyka
Multimedia
Obsługa komputera
Office
Poradniki
Programowanie gier
Programy inżynierskie
Programy matematyczne
Serwery
Sieci Firewalle Protokoły
Słowniki
Systemy operacyjne
Technika
Telekomunikacja
Tworzenie stron WWW

Zobacz pełny katalog »
 Wydawnictwo:
 BTC
Lampy elektronowe w aplikacjach audio Wydanie 2

Lampy elektronowe w aplikacjach audio Wydanie 2

63.00zł
53.55zł
Szkoła hakerów Nowa Edycja 2.0 137.00zł
Szkoła hakerów Nowa Edycja 2.0

Tytuł: Szkoła hakerów Nowa Edycja 2.0
Autor: Praca zbiorowa
ISBN: 978-83-923745-9-6
Ilość stron: 432
Data wydania: 10/2011
Oprawa: Zawiera CD + DVD
Format: 17.0x24.0cm
Wydawnictwo: CSH
Cena: 137.00zł


Poznaj metody działania hakerów w 22 multimedialnych lekcjach.

„Szkoła Hakerów – pierwszy w Polsce multimedialny kurs, który demaskuje i bezlitośnie obnaża tajemnice hakerów, abyś TY mógł się przed nimi skutecznie bronić!”

Na kilku kolejnych stronach dowiesz się, czym jest multimedialny kurs Szkoły Hakerów i co może zaoferować Tobie. Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki w świecie IT security i hackingu, czy jesteś zaawansowanym użytkownikiem, programistą lub administratorem sieci, ten projekt może wydać Ci się interesujący.

Czego dowiesz się z tego szkolenia?
Lekcja 1. Dowiesz się, jak silną przeszkodę stanowią Twoje hasła – najlepszym sposobem sprawdzenia tego, będzie próba ich złamania. Poświęcimy temu zagadnieniu pierwszy moduł szkolenia, w którym „odzyskasz” zapomniane hasło do chronionego archiwum RAR, ZIP czy też zakodowanego dokumentu DOC.
Lekcja 2. Spojrzysz na system z punktu widzenia włamywacza. Poznasz techniki, dzięki którym intruz mógłby przejąć kontrolę nad Twoim komputerem i siecią lokalną. Na zakończenie dowiesz się, co zrobić, aby nikt inny nie powtórzył Twoich eksperymentów.
Lekcja 3. Zobaczysz, jak atakujący mógłby w łatwy sposób przechwycić każdą informację, która przesyłana jest w Intranecie. Korespondencja e-mail, wiadomości komunikatorów, treści stron internetowych – bez względu na to, czy wykorzystane jest szyfrowanie SSL. Dowiesz się także, w jaki sposób powinieneś chronić swoją prywatność.
Lekcja 4. Dowiesz się, czym jest backdoor, czyli tzw. tylne drzwi do systemu. Poznasz techniki pozwalające na instalację tylnych drzwi i dowiesz się, w jaki sposób wykryć ich działanie.
Lekcja 5. Nauczysz się, jak ukrywać pliki i katalogi w systemie. Jeżeli zagadnienie interesuje Cię z programistycznego punktu widzenia, poznasz zasady działania modułów jądra serii 2.6. Krok po kroku zbudujesz własny moduł, który zrealizuje funkcję ukrywania i – dodatkowo – będzie potrafił ukryć w systemie sam siebie.
Lekcja 6. Poznasz najczęściej wykorzystywane, praktyczne metody ataków na aplikacje. Napiszesz swój pierwszy exploit. Jeżeli nie wiesz czy jest exploit – bez obaw, wszystkiego dowiesz się w tym module szkolenia.
Lekcja 7. Dowiesz się, jak przeprowadzić zdalny atak na podatne oprogramowanie forum dyskusyjnego (popularne phpBB). W środowisku treningowym będziesz mógł przeprowadzić atak krok po kroku, bez szkody dla innych użytkowników.
Lekcja 8. Nauczysz się, czym są ataki przepełnienia sterty. W tym module zmusimy własny program do wykonania wskazanego kodu i nieuprawnionego logowania.
Lekcja 9. i 10. Dowiesz się, czym jest atak ciągiem formatującym i dlaczego został uznany za jeden z najbardziej niebezpiecznych ataków na aplikacje. W module 10. przeprowadzimy prawdziwy atak zdalny na serwer radia internetowego, co w rezultacie pozwoli nam na przejęcie kontroli nad całym systemem.
Lekcja 11. i 12. Dowiesz się, jak niebezpieczne mogą był błędy związane z nadpisaniem strumienia pliku i jądrem systemu operacyjnego.
Lekcja 13. Zobaczysz, jak atakujący mógłby sparaliżować pracę całej sieci, wykorzystując protokół ICMP. Dowiesz się, czym jest, a nawet stworzysz własny ping flooder. Na koniec tej lekcji nauczysz się, jak za pomocą ICMP można stworzyć niewidzialnego backdoora.
Lekcja 14. Kolejny moduł to praktyczna wiedza na temat zdalnego rozpoznawania systemu operacyjnego. Zobaczysz, czym jest pasywny oraz aktywny fingerprinting i jak wykorzystać go w praktyce do uzyskania danych na temat zdalnego systemu.
Lekcja 15. Lekcja na temat Netfiltra pozwoli Ci na tworzenie własnych modułów. Dzięki kilku sztuczkom zaprezentowanym w tej lekcji, będziesz potrafił oszukać oprogramowanie skanujące z lekcji 14 i podszyć się pod inny system operacyjny, manipulując ustawieniami stosu sieci.
Lekcja 16. to przegląd technik służących zabezpieczeniu systemu operacyjnego. Dowiesz się, jak w optymalny sposób skonfigurować system oraz zdalne usługi, aby zminimalizować ryzyko włamania.
Lekcja 17. Dowiesz się, czym są i jak działają skanery bezpieczeństwa. Poznasz szereg aplikacji, służących do analizy systemu. Rezultaty działania tych aplikacji mogą pomóc Ci podczas analizy poziomu zabezpieczeń.
Lekcja 18. Zobaczysz, jak zainstalować łaty poprawiające poziom bezpieczeństwa systemu operacyjnego.
Lekcja 19. Poznasz Systemy Wykrywania Włamań, czyli IDS. Nauczysz się, w jaki sposób skonfigurować system, aby w porę poinformował Cię o włamaniu i potrafił je udaremnić.
Lekcja 20. Dowiesz się, jak przeprowadzić atak z wykorzystaniem serwera stron www. Dzięki specjalnemu środowisku szkoleniowemu, będziesz mógł przeprowadzić atak krok po kroku, bez szkody dla innych użytkowników. Zobaczysz, jak tworzyć własne moduły PHP oraz CGI, aby ominąć restrykcyjną konfigurację serwera www.
Lekcja 21. Poznasz techniki wykorzystywane przez SPIMerów i dowiesz się, czym jest SPIM, czyli ataki na popularne komunikatory internetowe.
Lekcja 22. Dowiesz się, jak tworzyć kod powłoki dla środowiska Win32. Moduł dla zaawansowanych użytkowników. Zobaczysz, jak wykorzystać sekcję eksportów jądra, jak odnaleźć adres funkcji API za pomocą IAT i jak mógłby wyglądać kod assemblerowy trojana, wykorzystującego Win32 Internet Functions. Ostrzegamy: materiał tylko dla zaawansowanych.

Co zawiera szkolenie Szkoły Hakerów?

Multimedialny kurs hackingu Szkoły Hakerów, to:

1. Podręcznik – 432 strony

Obszerny, drukowany skrypt szkoleniowy o objętości 432 stron formatu B5. Książka stanowi trzon podstawowego kursu Szkoły Hakerów. Najnowsza edycja Podręcznika (EDYCJA 2.0), zawiera 22 niezależne moduły szkoleniowe omówione wyżej oraz dział wprowadzający. Podręcznik zapewni Ci odpowiednie przygotowanie teoretyczne przed przystąpieniem do praktycznej części szkolenia.

2. Filmy Instruktażowe – 217 minut nagrań na płycie DVD

Niemal 4 godziny multimedialnego materiału audio-video, w trakcie którego nasz doświadczony lektor pokaże Ci wszystkie zagadnienia opisane w Podręczniku krok-po-kroku. Każdemu nagraniu towarzyszy komentarz audio oraz napisy (chmurki) odnośnie tego, co w danej chwili dzieje się na ekranie. Nagrania zostały zrealizowane w prawdziwym środowisku Szkoleniowego Systemu Operacyjnego, dlatego są tak cenne.

3. Szkoleniowy System Operacyjny v2.0 – płyta LiveCD

Dzięki tej płycie, będziesz mógł uruchomić system treningowy na własnym komputerze bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Każda z lekcji opisanych w Podręczniku i zaprezentowanych na Filmach Instruktażowych może zostać przeprowadzona od początku do końca w środowisku Szkoleniowego Systemu Operacyjnego (SSO). Wystarczy włożyć płytę do napędu, a środowisko treningowe zostanie załadowane w ciągu kilku minut. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego oprogramowania, aby pracować ze szkoleniem. SSO możesz także uruchomić bez konieczności przerywania aktualnej pracy Windows (np. za pomocą maszyny wirtualnej). Wszystkiego dowiesz się z Przewodnika dołączonego do płyty.

Jak widzisz, Szkoła Hakerów to kompleksowe szkolenie, w którym znajdziesz wszystkie elementy, niezbędne do samodzielnego treningu zagadnień z dziedziny IT security oraz hackingu.

Jak się tego nauczysz?

Konfucjusz, jeden z największych chińskich filozofów, niegdyś powiedział:
„Słyszę i zapominam. Widzę i pamiętam. Robię i rozumiem.”
I właśnie ta jego myśl stała się głównym przesłaniem niniejszego kursu.

Szkolenia, które dla Ciebie opracowujemy, nasączone są zawsze praktycznymi przykładami. Nigdy nie znajdziesz w nich jedynie suchej teorii, niepopartej faktami.

Aby w pełni zaspokoić większą część zmysłów, które wykorzystujesz w trakcie nauki, przyjęliśmy następujące założenia:
• Poznajesz podstawy interesującego Cię zagadnienia, czytając treść lekcji w Podręczniku Szkoły Hakerów.
• Zapoznajesz się z Filmem Instruktażowym na ten temat. Oglądasz, analizujesz to, co wykonuje lektor, śledząc przebieg lekcji w Podręczniku. Jednocześnie słuchasz dodatkowych informacji, które Ci przekazuje i czytasz komentarze widoczne na ekranie.
• Ostatecznie samodzielnie ćwiczysz nowe zagadnienia w Szkoleniowym Systemie Operacyjnym i utrwalasz zdobytą wiedzę.

Dokładnie w taki sposób działa metoda oparta na sprawdzonych spostrzeżeniach Konfucjusza.

Szkoła hakerów Nowa Edycja 2.0
--- Pozycja niedostępna.---
Klienci, którzy kupili „Szkoła hakerów Nowa Edycja 2.0”, kupili także:
<b>Raport specjalny szkoły hakerów Część 1 Ataki na sieci bezprzewodowe Teoria i praktyka + DVD</b>, <font color="navy">Robert Dylewski, Mariusz Gliwiński</font>, <font color="green"> Wydawnictwo CSH</font>
Raport specjalny szkoły hakerów Część 1 Ataki na sieci bezprzewodowe Teoria i praktyka + DVD, Robert Dylewski, Mariusz Gliwiński, Wydawnictwo CSH
<b>Intensywne wprowadzenie do Hackingu +  5 DVD</b>, <font color="navy">Paulina Mikołajczyk, Robert Dylewski</font>, <font color="green"> Wydawnictwo CSH</font>
Intensywne wprowadzenie do Hackingu + 5 DVD, Paulina Mikołajczyk, Robert Dylewski, Wydawnictwo CSH
<b>Metody inwigilacji i elementy informatyki śledczej + 2 DVD</b>, <font color="navy">Artur M. Kalinowski</font>, <font color="green"> Wydawnictwo CSH</font>
Metody inwigilacji i elementy informatyki śledczej + 2 DVD, Artur M. Kalinowski, Wydawnictwo CSH
<b>Odkryj smak fizyki</b>, <font color="navy">Jerzy Przystawa</font>, <font color="green"> Wydawnictwo Naukowe PWN</font>
Odkryj smak fizyki, Jerzy Przystawa, Wydawnictwo Naukowe PWN
<b>Linux Biblia Ubuntu, Fedora, Debian i 15 innych dystrybucji</b>, <font color="navy">Christopher Negus</font>, <font color="green"> Wydawnictwo HELION</font>
Linux Biblia Ubuntu, Fedora, Debian i 15 innych dystrybucji, Christopher Negus, Wydawnictwo HELION
<b>Java Przygotowanie do programowania na platformę Android</b>, <font color="navy">Jeff Friesen</font>, <font color="green"> Wydawnictwo HELION</font>
Java Przygotowanie do programowania na platformę Android, Jeff Friesen, Wydawnictwo HELION
 Koszyk
0 przedmiotów
Producent
Tu można zobaczyć wszystkie książki z wydawnictwa:

Wydawnictwo CSH
 Kategoria:
 Fizyka
Problemy dydaktyki fizyki

Problemy dydaktyki fizyki

44.00zł
37.40zł
Informacje
Regulamin sklepu.
Koszty wysyłki.
Polityka prywatności.
Jak kupować?
Napisz do Nas.
 Wydawnictwa
 Poradniki
Podstawy konstrukcji maszyn Dietrich Tom 1+2+3 Wydanie III KOMPLET Marek Dietrich Naukowe PWN
Kwalifikacje E.14 i EE.09. Podstawy programowania w języku JavaScript. Ćwiczenia praktyczne do nauki zawodu technik info Piotr Siewniak HELION
Matematyka Jakie to proste! Carol Vorderman Arkady
Język UML 2.0 w modelowaniu systemów informatycznych Stanisław Wrycza, Bartosz Marcinkowski, Krzysztof Wyrzykowski HELION
Programowanie strukturalne i obiektowe Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk Wydanie II poprawione Tomasz Rudny HELION
Chemia organiczna Część II Clayden J., Dreeves N., Warren S., Wothers P. WNT
Wprowadzenie do kompresji danych Wydanie 2 Adam Drozdek WNT
ECDL Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych Przewodnik Tom II Leszek Litwin HELION
Kwalifikacja EE.08. Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci. Część 3. Projektowanie Barbara Halska, Paweł Bensel HELION

wtorek, 21 maj 2019   Mapa strony |  Nowości |  Dzisiejsze promocje |  Koszty wysyłki |  Kontakt z nami