Zaawansowane wyszukiwanie
  Strona Główna » Sklep » Bezpieczeństwo » Hacking Cracking » Moje Konto  |  Zawartość Koszyka  |  Do Kasy   
 Wybierz kategorię
Algorytmy Wzorce UML
Bazy danych
Bezpieczeństwo
  Bezpieczeństwo informacji
  Hacking Cracking
  Kryptografia
Bioinformatyka
Biznes Ekonomia Firma
Chemia
DTP Design
E-biznes
Ekonometria
Elektronika Elektrotechnika
Energetyka
Fizyka
GIS
Grafika użytkowa
Hardware
Informatyczne systemy zarządzania
Informatyka w szkole
Internet
Języki programowania
Matematyka
Multimedia
Obsługa komputera
Office
Poradniki
Programowanie gier
Programy inżynierskie
Programy matematyczne
Serwery
Sieci Firewalle Protokoły
Słowniki
Systemy operacyjne
Technika
Telekomunikacja
Tworzenie stron WWW

Zobacz pełny katalog »
 Wydawnictwo:
 Prószyński i S-ka
Pajęczyna wiedzy Do Stonehenge i z powrotem oraz inne wyprawy w krainę nauki

Pajęczyna wiedzy Do Stonehenge i z powrotem oraz inne wyprawy w krainę nauki

34.90zł
27.92zł
Intensywne wprowadzenie do Hackingu + 5 DVD 137.00zł
Intensywne wprowadzenie do Hackingu +  5 DVD

Tytuł: Intensywne wprowadzenie do Hackingu + 5 DVD
Autor: Paulina Mikołajczyk, Robert Dylewski
ISBN: 978-83-923745-3-4
Ilość stron: 528
Data wydania: 2010
Oprawa: Zawiera 5 x DVD
Format: 17.0x24.5cm
Wydawnictwo: CSH
Cena: 137.00zł


11 godzinne multimedialne szkolenie, które w dogłębny i rozszerzony sposób porusza zagadnienia znajdujące się w podstawowej wersji szkolenia Szkoły Hakerów – Edycja 2.0.

Jeszcze więcej przykładów, jeszcze więcej odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące skutecznej obrony systemów komputerowych i sieci.

W zestawie:
• Intensywne Wprowadzenie do Hackingu – Podręcznik
• Filmy Szkoleniowe – 11 godzin nagrań (5 płyt DVD)

Czym jest Intensywne Wprowadzenie do Hackingu?

Zdarza się, że otrzymujemy od naszych uczestników prośby, aby zaprezentować pewne zagadnienia jeszcze prościej, dogłębniej lub z użyciem większej liczby przykładów. W odpowiedzi na te zgłoszenia, stworzyliśmy dla Ciebie intensywne, rozszerzone szkolenie na temat IT security. Intensywne Wprowadzenie do Hackingu zawiera pogłębioną i uaktualnioną analizę wszystkich modułów, zawartych w podstawowej wersji szkolenia Szkoła Hakerów – Edycja 2.0.

Paulina Mikołajczyk – współautorka szkolenia – tłumaczy wszystkie, nawet najbardziej podstawowe pojęcia, które możesz napotkać w trakcie nauki. Intensywne Wprowadzenie do Hackingu przybrało postać 11-godzinnego, multimedialnego szkolenia, które wprowadzi Cię w podstawy hackingu.

Każdemu modułowi szkoleniowemu towarzyszy wyczerpujący komentarz autorki, a przygotowane wizualizacje – kilkadziesiąt tabeli i diagramów – pozwolą Ci na ich pełne zrozumienie. Nawet jeżeli posiadasz podstawową wiedzę z zakresu IT, powinieneś bez trudu przejść pełną ścieżkę szkolenia.

Jeżeli jesteś uczestnikiem podstawowego kursu Szkoły Hakerów, Intensywne Wprowadzenie do Hackingu pozwoli Ci także na odpowiednie przygotowanie do egzaminu kontrolnego, zakończonego otrzymaniem Certyfikatu z zakresu bezpieczeństwa systemów komputerowych i sieci. Egzamin nie należy do prostych, jednak ukończenie szkolenia i zdobycie certyfikatu dostarczy Ci wiele satysfakcji i podniesie Twoje kwalifikacje.

Co zawiera szkolenie?

Najważniejszą częścią szkolenia są multimedialne nagrania, w formie wykładów video. Jest to dokładnie 5 płyt DVD, które zawierają aż 22 lekcje oraz dodatkowy moduł wprowadzający. Szkolenie zawiera w sumie ponad 11 godzin wykładów..

Największą zaletą tego kursu jest fakt, że wszystko możesz ćwiczyć w środowisku Windows, bez konieczności instalowania dodatkowego systemu lub wyłączania komputera. Szkolenie można realizować w każdym systemie: Windows XP, Vista, 7, Linuksie oraz MAC OS X. Dokładne informacje znajdziesz w module wprowadzającym, podczas którego autorka zaprezentuje Ci szczegółowy sposób na przygotowanie środowiska.

Poniżej znajdziesz opis każdego z elementów szkolenia.

1. DVD nr 1 – Moduły szkolenia od #00 do #04
• Poznasz, skonfigurujesz i zainstalujesz środowisko maszyn wirtualnych, które pozwolą Ci na przećwiczenie każdej techniki prezentowanej w szkoleniu. Wszystko zostało pokazane i wytłumaczone krok po kroku.
• Nauczysz się łamania odzyskiwania zagubionych haseł plików RAR oraz DOC. Dodatkowo poznasz zupełnie nowy program, który wykorzystuje do łamania moc karty graficznej.
• Przeprowadzisz atak na sesję SSL, a autorka pokaże Ci, jak krok po kroku atakujący mógłby podsłuchać Twoją rozmowę. Wykorzystasz komputer ofiary, aby wysłać wiadomość z komunikatora, a następnie z komputera atakującego będziesz mógł ją przechwycić. Wszystko zostało przedstawione w taki sposób, abyś bez trudu powtórzył prezentowany scenariusz. Zobaczysz także, jak to zrobić w okienkowym, łatwym w obsłudze programie Wireshark.
• Pokażemy Ci, jak można przechwycić szyfrowaną (tzw. bezpieczną) transmisję danych. Zobaczysz, jak atakujący mógłby podszyć się pod popularną witrynę i przechwycić dane chronione przez SSL. Wszystko pokazane jest w naturalnym środowisku, czyli tak, jak mogłoby się to zdarzyć w prawdziwej sieci. Zobaczysz, jak przechwytywane są dane do logowania popularnego serwisu.
• Przedstawimy Ci, jak w ciągu 24 godzin przechwycono 254 loginy i hasła do kont pocztowych oraz serwisów takich jak PayPal. Tutaj znajdziesz oryginalne doniesienie na ten temat (w języku angielskim). Oczywiście wszystkie dane miały być w założeniu szyfrowane. Omówimy tę technikę (przechwycimy dane do logowania) i dowiesz się, na co zwrócić uwagę, abyś nie stał się ofiarą podobnego ataku.

2. DVD nr 2 – Moduły szkolenia od #05 do #08
• Zobaczysz, jak ukrywać w systemie pliki i katalogi. Wszystkie programy przeanalizujesz z autorką linijka po linijce, abyś je dokładnie zrozumiał i potrafił wykorzystać w praktyce.
• Szósty moduł jest jednym z najważniejszych. Chodzi o ataki związane z przepełnieniem bufora. Dowiesz się, jak działa stos, jak się zachowuje i poznasz wile związanych z tym tematem zagadnień. Na koniec lekcji przeprowadzisz samodzielny atak na aplikację, oszukasz program do logowania i zalogujesz się bez konieczności podania hasła.
• Dalej zajmiesz się modułem na temat przykładowego ataku zdalnego, oczywiście na przykładzie prawdziwego skryptu do obsługi forum dyskusyjnego. Nauczysz się, jak włamać się na podatne forum dyskusyjne, działające w Szkoleniowym Systemie Operacyjnym v2.0.
• Ostatni moduł na tej płycie to przepełnienia stertowe. Zaatakujesz przykładową aplikację i zmusisz program do uruchomienia własnego, wstrzykniętego kodu.

3. DVD nr 3 – Moduły szkolenia od #09 do #13
• Dowiesz się, czym są ataki ciągiem formatującym i zobaczysz wiele przykładów ich zastosowań. Dowiesz się, jak atakujący mógłby przeprowadzić udane włamanie na serwer radia internetowego, który umieściliśmy w Szkoleniowym Systemie Operacyjnym.
• Nauczysz się, jak przeprowadzić atak z wykorzystaniem wskaźnika strumienia pliku. Poznasz to zagadnienie krok po kroku, abyś zrozumiał skąd biorą się poszczególne adresy i co oznaczają poszczególne zmienne, wykorzystane do przeprowadzenia przykładowego ataku. Na końcu tej lekcji stworzysz własny exploit i wykorzystasz jego działanie w praktyce.
• W lekcji #12 poznasz błędy na poziomie jądra systemu operacyjnego.
• W ostatnim module dowiesz się, czym jest protokół ICMP i jak wykorzystać go do niewidzialnego przesyłania informacji za pośrednictwem sieci.

4. DVD nr 4 – Moduły szkolenia od #14 do #17
• Dowiesz się, jak skanować sieć i zdalnie wykrywać wersję zainstalowanego systemu operacyjnego. Zobaczysz, jak obsługiwać kilka najpopularniejszych skanerów.
• Zademonstrujemy Ci także zupełnie nową aplikację, która działa w środowisku Windows. Przechwytuje ona ruch pakietów, automatycznie zapisuje hasła, obrazki, i inne ciekawe informacje – przy okazji rozpoznając wersje oprogramowania oraz samego systemu. Jest to ciekawa aplikacja, którą warto poznać.
• W module #15 zobaczysz, czym jest Netfilter i jak możesz wykorzystać go do oszukania popularnych skanerów sieciowych.
• Nauczysz się podstawowych technik zabezpieczania systemu. Rozpoczniesz od instalacji, zwracając uwagę na optymalne ustawienie wielkości partycji systemowych. • Dalej zajmiesz się uszczelnianiem systemu. Skonfigurujesz zaporę sieciową, aby skutecznie odciąć atakującego.
• Poznasz najpopularniejsze skanery sieciowe i zobaczysz, w jaki sposób ich używać.

5. DVD nr 5 – Moduły szkolenia od #18 do #22
• W module #18 dowiesz się, w jaki sposób nakładać tzw. „łatki” na jądro systemu operacyjnego. Poznasz działanie każdej z opcji konfiguratora i wspólnie z autorką przejdziesz przez cały proces od początku do końca. W efekcie Twój system zostanie zabezpieczony przez jeden z najskuteczniejszych systemów ochrony – PaX / grsecurity.
• W lekcji #19 dowiesz się o systemach wykrywania włamań. Skonfigurujesz taki system, aby w porę informował Cię o próbie włamania.
• W module #20 zdobędziesz wiedzę na temat ataków zdalnych. Przeprowadzisz wiele różnych ataków na serwer stron WWW i poznasz słabe elementy jego konfiguracji. Techniki te obnażają popularne słabości serwerów wielu firm hostingowych i w rękach doświadczonego agresora mogą być bardzo niebezpieczne.
• Dowiesz się, czym jest spim, czyli wysyłanie masowej, niechcianej korespondencji za pomocą komunikatora internetowego.
• W ostatniej lekcji nauczysz się tworzenia shellcodu dla środowiska Windows. Jeżeli jesteś zainteresowany tym tematem, na płycie znajdziesz 30 minutowy wykład o atakach tego rodzaju.

6. Intensywne Wprowadzenie do Hackingu – Podręcznik
11 godzin multimedialnych szkoleń prowadzących Cię krok po kroku przez wszystkie najważniejsze zagadnienia hackingu to nie wszystko, co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

W szkoleniu znajdziesz także 532-stronicowy Podręcznik, który jest jego integralną częścią. Jeżeli w danym momencie nie masz dostępu do komputera lub po prostu chciałbyś najpierw zapoznać się z teorią danej lekcji, możesz zajrzeć do tej książki.

Znajdziesz w niej kompletny zapis każdego z modułów. W książce zamieściliśmy także zrzuty ekranu, diagramy i tablice. Jest ich ponad 400 i obrazują dokładnie to, co widziałbyś w trakcie przeprowadzania danego ataku lub eksperymentu.
Jak widzisz, w sumie do Twojej dyspozycji są 23 moduły szkoleniowe. Łączny czas ich trwania to ponad 11 godzin. Dodatkowo, do samodzielnej nauki z dala od komputera, możesz wykorzystać 532 stronicowy Podręcznik. Przejrzyste, pisane łatwym językiem kompendium wiedzy z dziedziny hackingu

Intensywne wprowadzenie do Hackingu + 5 DVD
--- Pozycja niedostępna.---
Klienci, którzy kupili „Intensywne wprowadzenie do Hackingu + 5 DVD”, kupili także:
<b>Vademecum hackingu. Skuteczna obrona sieci przed atakami. Wydanie VII</b>, <font color="navy">Stuart McClure, Joel Scambray, George Kurtz</font>, <font color="green"> Wydawnictwo HELION</font>
Vademecum hackingu. Skuteczna obrona sieci przed atakami. Wydanie VII, Stuart McClure, Joel Scambray, George Kurtz, Wydawnictwo HELION
<b>Training Kit 70-680 Konfigurowanie Windows 7 Egzamin MCTS 70-680</b>, <font color="navy">Ian McLean, Orin Thomas</font>, <font color="green"> Wydawnictwo Microsoft Press</font>
Training Kit 70-680 Konfigurowanie Windows 7 Egzamin MCTS 70-680, Ian McLean, Orin Thomas, Wydawnictwo Microsoft Press
<b>Analiza śledcza i powłamaniowa Zaawansowane techniki prowadzenia analizy w systemie Windows 7 Wydanie III</b>, <font color="navy">Harlan Carvey</font>, <font color="green"> Wydawnictwo HELION</font>
Analiza śledcza i powłamaniowa Zaawansowane techniki prowadzenia analizy w systemie Windows 7 Wydanie III, Harlan Carvey, Wydawnictwo HELION
<b>Excel 101 makr gotowych do użycia</b>, <font color="navy">Michael Alexander, John Walkenbach</font>, <font color="green"> Wydawnictwo HELION</font>
Excel 101 makr gotowych do użycia, Michael Alexander, John Walkenbach, Wydawnictwo HELION
<b>Cypherpunks Wolność i przyszłość internetu</b>, <font color="navy">Julian Assange, Jacob Appelbaum, Andy Müller-Maguhn, Jérémie Zimmerman</font>, <font color="green"> Wydawnictwo HELION</font>
Cypherpunks Wolność i przyszłość internetu, Julian Assange, Jacob Appelbaum, Andy Müller-Maguhn, Jérémie Zimmerman, Wydawnictwo HELION
<b>Word 2010 PL Seria praktyk</b>, <font color="navy">Scott Basham</font>, <font color="green"> Wydawnictwo HELION</font>
Word 2010 PL Seria praktyk, Scott Basham, Wydawnictwo HELION
 Koszyk
0 przedmiotów
Producent
Tu można zobaczyć wszystkie książki z wydawnictwa:

Wydawnictwo CSH
 Kategoria:
 Ekonometria
Matematyka finansowa Podstawy teoretyczne, przykłady, zadania Wydanie 6

Matematyka finansowa Podstawy teoretyczne, przykłady, zadania Wydanie 6

42.00zł
35.70zł
Informacje
Regulamin sklepu.
Koszty wysyłki.
Polityka prywatności.
Jak kupować?
Napisz do Nas.
 Wydawnictwa
 Poradniki
UNIX. Sztuka programowania Eric S. Raymond HELION
C++ wykorzystaj potęgę aplikacji graficznych Janusz Ganczarski, Mariusz Owczarek HELION
Systemy Informacji Geograficznej Zarządzanie danymi przestrzennymi w GIS, SIP, SIT, LIS Leszek Litwin, Grzegorz Myrda HELION
Drgania regularne i chaotyczne w wybranych układach z wahadłami Danuta Sado WNT
Cisza w sieci Praktyczny przewodnik po pasywnym rozpoznaniu i atakach pośrednich Michał Zalewski HELION
OpenGL programowanie gier Kevin Hawkins, Dave Astle HELION
Język UML 2.0 w modelowaniu systemów informatycznych Stanisław Wrycza, Bartosz Marcinkowski, Krzysztof Wyrzykowski HELION
ArchiCAD 10 Karl Heinz Sperber HELION
Perełki programowania gier Vademecum profesjonalisty Tom 3 Dante Treglia HELION

środa, 20 marzec 2019   Mapa strony |  Nowości |  Dzisiejsze promocje |  Koszty wysyłki |  Kontakt z nami